Ewa Nemoudry.

Přeskočit obsah

Ambience

Interiéry Ewy Nemoudry

Interiéry akademické architektky Ewy Nemoudry jsou stejné jako ona sama. Zajímavé, nikdy jednotvárné nebo nudné, jiskří to v nich barvami, kombinacemi materiálů, kompozice jsou až malířské a jejich scénografie až divadelní. Jsou elegantní, obohacené duchem i něžnou a citlivou romantikou.

Ewa nepoužívá jedno, byť osvědčené schéma tvorby, respektuje prostor a jeho ducha stejně jako představy zákazníka. Slupku po slupce odkrývá klientovy aktuální i zasuté představy, aby se dobrala k originálnímu řešení.

Interiéry Ewy Nemoudry jsou stejné jako ona sama. Žena s velkým „Ž“. Elegantní, duchapřítomná, s vlastním názorem i ambicemi, stylově odvážná. Potkat Ewu v šedém davu ulice je vždy příjemné a osvěžující setkání. Liší se vším – od stylu oblečení po chůzi či rudé rty. Potkat Ewu na nějaké společenské akci je jako vidět zázrak. I mezi těmi nejdražšími modely světa září a je nepřehlédnutelná – každičký detail jejího oděvu – kostýmu je promyšlen, v harmonii s celkem a sám o sobě jedinečný.

Ewa není manekýna, je to umělkyně a žena.

PhDr. Lenka Žižková
publicistka a kurátorka výstav
Design centrum ČR

č. 01 č. 02 č. 03 č. 04 č. 05 č. 06 č. 07 č. 08 č. 09 č. 10 č. 11 č. 12 č. 13 č. 14 č. 15 č. 16 č. 17 č. 18 č. 19 č. 20 č. 21 č. 22

.

Navigace: